Podaruj prezent

prestige club

Google Plus

Atrakcje w okolicy

Hotel w centrum Polski

Mieszczący się w centrum Polski hotelu Chotynia jest idealną bazą wypadową do wycieczek turystycznych. W niedalekim sąsiedztwie Dworu znajdą państwo szereg miejsc z dużą liczbą atrakcji.

STAJNIA WILGA

Miłośników jazdy konnej zapraszamy do Stajni Wilga, która znajduje się w miejscowości Cyganówka 53, 16 km od Garwolina. Stajnia Wilga to profesjonalny ośrodek jeździecki posiadający certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego, który organizuje naukę jazdy dla osób zaczynających przygodę z końmi oraz osób na wyższym poziomie zaawansowania.

W stajni jest 20 koni i kucy, na których przez cały rok jazdy prowadzą instruktorzy z uprawnieniami. Ośrodek posiada krytą ujeżdżalnię oraz niezbędny sprzęt do szkolenia jeźdźca i konia. W terenie prowadzone są jazdy dla zaawansowanych i średnio jeżdżących jeźdźców oraz spacery dla małych dzieci. Trasy jazd prowadzą po okolicznych lasach, przez rzekę Wilga i nad oczko wodne. Pagórkowate lasy z szerokimi, piaszczystymi drogami doskonale nadają się do jazdy konnej o każdej porze roku. Dodatkowo organizowane są przejażdżki bryczką, a zimą kuligi.

FARMA ILUZJI

Farma Iluzji to park edukacji i rozrywki mieszczący się we wsi Mościska, koło Woli Życkiej. Na miejscu można przeżyć przygodę na granicy magii i rzeczywistości, przygodę, która nie tylko inspiruje, ale również pozwala miło spędzić czas na łonie natury, łącząc przyjemność odpoczynku na świeżym powietrzu z możliwością doznania niesamowitych iluzji, które na długo pozostaną w pamięci. 

Znajduje się tu jedyna na świecie podniesiona na balonach Chata Tajemnic, Muzeum Iluzji, wiklinowy labirynt i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Zimą park zamienia się w Farmę Iluzji i Św. Mikołaja.

WYCIECZKI SAMOCHODOWE

Dla osób lubiących zwiedzanie, proponujemy wycieczki samochodowe do najciekawszych miejsc w okolicy:

  • Pałac Zamoyskich w Kozłówce
  • Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej
  • Muzeum Tadeusza Kościuszki w Maciejowicach
  • Kazimierz Dolny
  • Puławy
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij