Podaruj prezent

prestige club

Google Plus

Konferencje

Hotel konferencyjny pod warszawą

Wysoki standard świadczonych usług oraz niewielka odległość od Stolicy (nasz hotel położony jest 70 kilometrów od Warszawy), sprawiają, że Dwór Chotynia to idealne miejsce do organizacji szkoleń i konferencji. Naszymi atutami jest niższa niż w stołecznych biurach cena przy zachowaniu ich standardu. Nasze sale wyposażone są w wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt audiowizualny, niezbędny do przedstawiania prezentacji. Na wyposażeniu sali znajdują się między innymi ekrany i rzutniki multimedialne, nagłośnienie, czy flipcharty. Do dyspozycji naszych Gości jest także bezprzewodowy Internet Wi-Fi na terenie całego hotelu oraz bezpłatny parking.

Działamy kompleksowo, zajmując się nie tylko udostępnianiem sal konferencyjnych, ale również zapewniając jeśli to koniecznie wyżywienie, nocleg, czy organizując pokonferencyjne spotkanie integracyjne. Posiadamy doświadczenie w organizacji konferencji, szkoleń i imprez firmowych. Nasz personel jest w stanie pomóc w organizacji każdego tego typu wydarzenia.

Dwór Chotynia pomimo dobrego skomunikowania z Warszawą, równocześnie oddalony jest od miejskiego zgiełku. Jego lokalizacja sprzyja atmosferze skupienia, w trakcie szkolenia oraz zapewnia chwilę relaksu podczas przerw, czy po szkoleniu. Chcąc wzbogacić program szkolenia o elementy integracyjne nie musicie Państwo ograniczać się do organizacji przyjęcia. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz ciekawych form spędzania czasu w grupie. Prowadzimy między innymi warsztaty winiarskie w XIX-wiecznej, zabytkowej dworskiej piwnicy, czy oferujemy wizytę w profesjonalnej strzelnicy „Muszkieter”. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą atrakcji naszego hotelu.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

  • sala bankietowa Muzealna dla 130 osób
  • sala konferencyjna Porto dla 90 osób
  • sala konferencyjna Bordeaux dla 25 osób
  • sala konferencyjna Bourgogne dla 50 osób
  • sala restauracyjna Korkowa dla 30 osób
  • zadaszony grill dla 150 osób
  • 80 miejsc noclegowych w 37 pokojach i apartamentach
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij