Podaruj prezent

prestige club

Google Plus

Wesela

Wesele w dworskim klimacie

Rytuał zaślubin oraz uroczystość wesela, to wyjątkowe momenty z życia, do których Państwo będziecie wracać myślami… Ten wyjątkowy dzień wymaga magicznej oprawy. Z największa dbałością o szczegóły pomożemy Państwu zorganizować ten cudowny - najważniejszy dla wielu w życiu - dzień.

Organizacja wesela w naszym Dworze to czysta przyjemność! Gwarantujemy romantyczna atmosferę i pełne zadowolenie Młodej Pary oraz Gości. Nasze stylowe wnętrza i wyśmienita dworska kuchnia na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich uczestników uroczystości.

Wedle życzenia Państwa Młodych ślub może zostać zaaranżowany zarówno we wnętrzach zabytkowego dworu, jak i w otoczeniu przyrody, pod altaną na wyspie.

Licząca 300 metrów kwadratowych sala bankietowa, w której odbywają się przyjęcia weselne wyposażona jest w okrągłe stoły rozmieszczone mogące pomieścić nawet do 130 osób. Istnieje również możliwość dostawienia eleganckiego namiotu przy sali bankietowej przy wyższej liczbie osób tj. 170 osób. Tak jak pokoje naszego unikalnego hotelu wystrój sali nawiązuje do charakteru wykwintnych win.

Na czas uroczystości ślubnej proponujemy Państwu wynajem zabytkowego samochodu – Forda T z 1926 roku.
Jesteśmy przekonani, że prawdziwa miłość nigdy nie przemija, a dzień ślubu pozostanie na długo w pamięci, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień był mile wspominany przez długie lata.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą lub o kontakt z opiekunem klienta pod nr tel. 603 320 000.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij